Menu
Sepetim

Hakkımızda

1997 Yılında güzellik salonu ve merkezlerine ilk hizmetini İzmir’de güzellik ekipmanları ve cihaz üretimi ile Best Kozmetik olarak gerçekleştiren firmamız 2005 Yılında ilk CE belgelerini alarak Türkiye’de Profesyonel Cilt Bakım Cihazı, ve Epilasyon Cihazı üreticisi unvanına sahip olmuştur.

İzmir Bornova ve Alsancak’ta uzun yıllar Güzellik Merkezlerine hizmet verdikten sonra sektörümüze yeni değerler katmak üzere yola çıktığımız yeni firmamız olan Tural Kozmetik ve İlaç San. Ltd. Şti Şirketimizi 2012 yılında İstanbul Pendik’te kurduk. Firmamız bünyesinde; Profesyonel Kabin Ürünleri, cilt bakım serumları, epilasyon ürünleri, saç bakım ürünleri, zayıflama amaçlı kullanılan ürünleri üreterek Türkiye’de tanınmış öncü üretici firma konumuna ulaştırdık.

Türkiye’de ve Yurtdışında bilinen birçok kozmetik firmasına ürün üretimi yapan ve tedarikçi firma olarak spesifik ürünler üzerine çalışmış ve gelişmiş Ar-Ge çalışmalarımız ile ortaya koyduğumuz yenilikleri güzellik merkezlerine naklederek üreticiden tüketiciye ulaştırdık. Çıktığımız bu yolda aracı kullanmadan kaliteli ürün politikasını en ekonomik hale getirmeyi başardık.

2018 yılında Yalova ilinde kendi mülkümüz olan fabrikamızda çalışmalarımıza devam etmeye başladık ve kapasitemizi büyüterek Dr. Mira Belle markası ile birçok markamızı güzellik merkezi ve salonlarına ulaştırmaya başladık. En iyisi için çalışıyoruz. Deneyimli kadromuz ile A sınıfı ürünler üretmeyi hedefleyerek Türkiye’de GMP kuralları çerçevesinde Donanıma ve Hijyenik üretim kalitesine önem veriyoruz.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (Aydınlatma ve Rıza Metni)
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Kişisel Verileri Koruma Kanunu metnini inceleyebilirsiniz.